Doprava již od 54,- Kč 🚚 Rychlá doba dodání 📦 Voňavý a útulný domov 🌸 Zákaznický servis 📞
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000 Kč a máte dopravu ZDARMA

         JAK FUNGUJÍ PRODUKTY OD SPOLEČNOSTI ALFAPUREO/NEW AROMA

                                 DEZINFEKCE VZUCHU A POVRCHŮ

ATOMIZACE BIOCIDNÍHO OLEJE POMOCÍ DIFUZÉRU

 

Technologie preventivní dezinfekce vzduchu a povrchů je založená  na použití atomizovaného biocidního oleje v interiéru, a to pomocí difuzérů. Do nádoby difuzéru se nalije speciální biocidní olej Alfapureo (by New Aroma) a každý si podle sebe nastaví požadované intervaly a intenzitu vůně.

Difuzéry nepotřebují žádnou údržbu navíc, ani personál, který by dezinfekci musel    manuálně vykonávat. Všechno obstará zabudovaný ovládací panel, který pracuje na základě zadaných intervalů a intenzity. Toto nastavení je možné kdykoliv změnit.

Atomizovaný biocidní olej, který se šíří místností, eliminuje bakterie a viry přímo ve vzduchu. Čím méně patogenů se v interiéru nachází, tím je riziko šíření nákazy nižší. Manipulace s tímto typem dezinfekce je velmi jednoduchá a hodí se do každého typu firemních či obchodních prostor.

Přípravky jsou zdravotně nezávadné, proto difuzér může dezinfikovat a aromatizovat interiér v době, kdy se v obchodě/firmě nacházejí lidé. Objem biocidního oleje vydrží v průměru 2 – 6 měsíců. Záleží na typu difuzéru a zvolené intenzitě.

 

Laboratorní testování

Snížení množství patogenů ve vzduchu až o 40%

Technologie dezinfikování vzduchu pomocí difuzérů a biocidních olejů je inovativní novinka. Dezinfikování není pouhým okem viditelné, a proto jsme se kvůli tomu ze začátku na trhu setkávali s nedůvěrou. K prokázání biocidní účinnosti bylo potřeba velké množství testování. A to jak v laboratořích, tak v terénu. Testování v terénu probíhalo buď spádovou metodou, kdy se porovnávaly hodnoty patogenů na Petriho miskách, nebo pomocí aeroskopie. Speciální přístroj aeroskop při této metodě nasával z místnosti mikroorganismy, které následně vyhodnocoval. Naměřené výsledky ukazovaly snížení patogenů až o 40 %. Opakované testování tyto výsledky potvrdilo.

 Přehled certifikátů New Aroma

www.aroma-difuzer.cz |  www.aroma-marketing.cz

 

Zákaznická podpora

Doprava a způsoby platby
Kontakty

       

Osobní odběr po celé ČR

Osobní odběr na výdejních místech
Zásilkovny a Parcelshopů
po celé ČR

    

Kontakty
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Novearoma.cz - Všechna práva vyhrazena © 2023 | www.novearoma.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz